Lokalita Barborka sever

Lokalita – Barborka sever

 Nabízená lokalita – Barborka sever  - území dle Územního plánu města Dubí určené pro výstavbu rodinných domů – se nachází v okrajové jižní části města Dubí na rozhraní katastrálního území Bystřice – Mstišov v otevřené stávající zatravněné rovinaté až mírně zvlněné krajině s celodenním osluněním od východu přes jih až na západ.ice – Novou Ves, Bořeň a Krušné hory od Litvínova po Bouřňák s pohledem přes Mstišovské údolí s vodní nádrží a lesní oborou na úpatí Krušných hor.

Poloha lokality mimo příjemného terénu, oslunění a výhledu nabízí i blízkost přírody – okolních luk, vodní nádrže a výlety do Mstišovského údolí a obory.

V blízkosti budoucích stavebních parcel je na dosah rovněž i infrastruktura města Dubí, a to 200 – 300m zastávka MHD, 1.000 m PENNY Market, 600 m čerpací stanice BENZINA a v okruhu 1,5 km se nachází jak základní škola, lékárna, Městský úřad atd.

Rovněž v blízkosti parcel je možnost zaměstnání přímo v místě a to ve sklárně Rudolfova huť, nebo ve sklárně Barevka, vše ve vzdálenosti cca 1 km, samozřejmě blízkost zaměstnání je dána i malou vzdáleností od města Teplic cca 4 km.

Jak je uvedeno v úvodu, prosté budoucí stavební parcely budou umístěny v otevřené krajině, a to ze severu, jihu a západu. Z východní části navazují, resp. začínají podél lipové aleje v ulici K.H. Borovského z protější stávající zástavbou rodinných domů.

Všechny budoucí parcely budou komunikačně propojeny, ve spolupráci s městem Dubí, dostavbou veřejných komunikací v majetku města, opatřených chodníky i veřejným osvětlením. V komunikacích jsou, resp. budou napojeny řády všech existujících inženýrských sítí a podél komunikací je smluvně zajištěna s firmou DSLONE s.r.o. příprava rozvodů optických kabelů pro internet a TV.

 

Back to top