BIDLI Hypotéky Jednoduše doma. 

Jednoduše doma

Sen o vlastním šťastném a spokojeném domově má každý z nás. Cesta za jeho splněním je ale mnohdy komplikovaná, plná překážek a těžkých rozhodnutí.
Rozhodli jsme se to změnit.
Spojili jsme zkušenosti a znalosti z developmentu, realit, financování bydlení a stavění domů, abychom všem ukázali novou a přímou cestu - jak být jednoduše doma.

Jsme Vaším průvodcem na cestě za novým domovem. Průvodci, kteří jsou pro své klienty spíše rodinným známým, který pomáhá splnit společný sen. Průvodci, díky kterým je těžký a komplikovaný proces koupi pozemku i stavby domu i jeho financování hračka. Průvodci, díky kterým jde vše plynule a jednoduše.
Průvodci, kteří myslí za své klienty dopředu a hledají pro ně komplexní a úsporné řešení přesně podle jejich potřeb.
Přímočarost a chytrost s jakou se s námi klienti dostanou ke svým domovům, vyjadřujeme měkkým “i” v našem názvu — právě proto říkáme: Bidli — Jednoduše doma.
Provedeme vás cestou k vašemu novému domovu.

Financování pozemku a výstavby
Společně s developerem jsme pro Vás připravili
unikátní podmínky poskytnutí úvěrů a nejlepší, nejkratší a nejvýhodnější způsob, jak financovat vaše nové bydlení.

  • Mysleli jsme za vás dopředu a společně máme připravené komplexní a úsporné řešení vašeho záměru koupě pozemku i následné výstavby.
  • Nejvýhodnější úrokové sazby, nízké měsíční splátky a splatnost úvěru až 30 let vám pomohou snadno si zajistit lepší bydlení bez výrazného zatížení vašeho stávajícího rozpočtu.
  • Jako jediní na trhu jsme schopni zajistit koupi vámi vybraného pozemku a připravit finance i na vaši budoucí stavbu domu již nyní – za stávajících podmínek i úroků.
    Není nutné čekat, až budete přesně vědět, jak má Váš dům vypadat, než si vyberete dodavatele stavby či dokonce mít stavební povolení. Není nutné čekat na to, až budou úrokové sazby mnohem vyšší než dnes.
  • Při cestě za lepším bydlením jsme připravili financování na míru i v návaznosti na případný prodej stávající nemovitosti.
  • Zvládneme vás i dobře pojistit.

Už nemusíte jinam, na jednom místě získáte všechny potřebné služby!

 

 

Kateřina Mendelová, Dis
průvodce
hypoteční specialista
BIDLI HYPOTÉKA
telefon: +420 724 777 906
e-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
https://www.bidli.cz/

Back to top